Dinamu bod u Ukrajini

Written by on 23/10/2019

Nogometaši Dinama odigrali su 2-2 na gostovanju kod Šahtjora u Harkivu i tako upisali četvrti bod u skupini Lige prvaka.

Ukrajinci su poveli preko Marlosa, do poluvremena je izjednačio Olmo, da bi vodstvo Dinamu u 60. minuti donio Oršić iz penala. Konačnih 2-2 postavio je Dodo u 75.

Rekao je Nenad Bjelica, a zadovoljan je bio i strijelac prvog Dinamovog pogotka Dani Olmo.

Dinamo i Šahtjor su sada izjednačeni na drugom mjestu ljestvice skupine C s 4 boda, no naši dečki imaju bolju gol razliku. Prvi s maksimalnih devet bodova je Manchester City, koji je s 5-1 na Etihadu demolirao Atalantu. Sljedeća Dinamova utakmica, možda i ključna za prolazak u osminu finala, na rasporedu je 6. studenog, kada Šahtjor stiže na Maksimir.