Prva HNL: Preokret Rijeke u Kranjčevićevoj

Written by on 07/02/2021

U drugoj utakmici jučerašnjeg programa 20. kola Prve HNL, Rijeka je nakon preokreta bila bolja od Lokomotive s 3-2.

Domaći su u Kranjčevićevoj vodili s 2-0, no u 70. minuti Cipetić dobiva crveni karton, a Rijeka jedanaesterac iz kojeg Murić smanjuje rezultat. Nakon toga, kreću po izjednačenje, do kojeg dolaze iz još jednog jedanaesterca Murića, u prvoj minuti sudačke nadoknade. Sva tri boda, dvije minute kasnije, donio im je Kulenović.

Rekao je trener Riječana, Simon Rožman. Rijeka je ovom pobjedom na četvrtom mjestu došla do 30 bodova, dok je Lokomotiva 9. sa 15. Dodajmo i da je u ranijoj jučerašnjoj utakmici, Osijek s 2-0 bio bolji od Hajduka, dok će 20. kolo danas zatvoriti utakmice Šibenika i Varaždina te Istre i Dinama.