Dinamo u sudačkoj nadoknadi ispustio pobjedu!

Written by on 07/11/2019

3:3 odigrali su Dinamo i Šahtar u četvrtom kolu Lige prvaka na punom Maksimiru pred gotovo 30 tisuća gledatelja.

U dramatičnoj utakmici s dva crvena kartona i šest golova, gosti su poveli u 13. minuti, da bi Dinamo potom okrenuo rezultat s tri gola – zabili su Bruno Petković u 25., Luka Ivanušec u 83. i kapetan Arijan Ademi u 89. minuti.

Dinamo je imao 3:1 i činilo se kako će pobjedom napraviti veliki korak prema plasmanu u osminu finala, no onda se dogodio neviđeni šok – Dinamo je primio dva gola u sudačkoj nadoknadi – u posljednjoj minuti dosuđen je kazneni udarac za Šahtar. Modri su bili utučeni, evo što je nakon utakmice izjavio Bruno Petković:

Svakako valja istaknuti i da je Dinamo imao sjajnu podršku s tribina od prve do posljednje minute:

U idućem kolu Dinamo 26. ovog mjeseca gostuje u Milanu protiv Atalante, a u drugom susretu se sastaju City i Šahtar.