Dinamo se oprostio od Europe!

Written by on 12/12/2019

Ništa od proljeća u Europi!

Dinamo je u posljednjem kolu grupne faze Lige prvaka ispao iz Europe. Manchester City je pobijedio Modre na Maksimiru s 4:1, dok je Atalanta slavila u gostima kod Šahtara 3:0, i tako u nevjerojatnom raspletu uspjela izboriti osminu finala Lige prvaka.

Dinamo je poveo u 10. minuti golom Danija Olma, no gosti su u nastavku susreta okrenuli rezultat sa četiri pogotka, od kojih je tri zabio Brazilac Gabiel Jesus. Igrači Dinama bili su utučeni nakon ispadanja iz Europe, Bruno Petković za HRT je rekao:

Bez obzira na poraz, trener Modrih Nenad Bjelica izjavio je da je ponosan na svoju momčad:

City je na koncu osvojio prvo mjesto sa 14 bodova, Atalanta se probila na drugu poziciju sa sedam, Šahtar je treći sa šest bodova, dok je Dinamo pao na posljednje mjesto s pet bodova.