Dinamo 4: 0 pobijedio mađarski Ferencvaros

Written by on 14/08/2019

Dinamo je sa 4: 0 pobijedio mađarski Ferencvaros i plasirao se u posljednje pretkolo Lige prvaka gdje ga čeka norveški Rosenborg. Pogotke su postigli Arijan Ademi, Bruno Petković,Dani Olmo i Amer Gojak. Mogao je Dinamo zabiti i peti pogodak u 89. minuti, ali Petković nije iskoristio penal kojeg je izborio Oršić. Petkovićev udarac završio je iznad grede.

“Dečki su se cijelu utakmicu bacali na glavu, vidjeli smo Dinamo koji smo gledali prošle sezone. Odigrali smo veliku utakmicu i zasluženo smo prošli dalje”, rekao je Dinamov trener Nenad Bjelica.

Evo kako su igrači proslavili pobjedu!

Danas je stvarno bio veliki pritisak i imali smo veliku odgovornost prema klubu da odigramo hrabro. Ovo mi je jedna od tri najdraže pobjede u karijeri. Veliki dio utakmice naša partija je bila blizu perfekcije. Na poluvremenu igrače sam pokušao smiriti i rekao sam im da idemo po drugi i treći gol. Tako je i ispalo, izjavio je Bjelica i dodao: – Drago mi je zbog igrača i naših navijača, i idemo dalje.