Dinamo goropadno preko Karlovca u 1/8 finala Hrvatskog Kupa

Written by on 24/09/2019

Momčad Nenada Bjelice je nakon pobjede nad Atalantom i šokantnog poraza od Varaždina, odlučila u kup natjecanje ući punom snagom. Iako je NK Karlovac niželigaš i nitko nije očekivao ozbiljniji otpor Plavima, pobjeda Dinama rezultatom 0-7 nadmašila je sva očekivanja.

Dinamo je na poluvremenu već imao prednost od 0-4. Među strijelce su se redom upisivali Kadzior, Oršić, Petković i Šitum, a skor su u drugom poluvremenu zapečatili opet Kadzio, potom i Atiemwen te finalno iz jedanaesterca Gavranović.

Vjerovali ili ne, Dinamova pobjeda nije bila najdominantniji performas dana. Igrači Osijeka u gostima su slavili protiv Vuteksa s nestvarnih 0-8!

Sutra se nastavljaju kup obaveze na travnjacima diljem Hrvatske, sve u cilju hvatanja velikog Rabuzinovog Sunca.